Tartıştığı Kızını Bıçakla Öldüren Baba Tutuklandı

Anadolu Mahallesi’nde 26 Şubat’ta, uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle tartıştığı kızı Dilan Özdemir’i (19) bıçakla öldüren ve polis ekiplerinin çalışmasıyla olay yerinin yakınındaki bir sokakta yakalanan Turhan Özdemir’in (54) emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Özdemir’in ifadesinde, kızının uyuşturucu kullandığını, bunu bıraktırmak için çok çaba harcadığını ancak ve bir anlık öfkeyle cinayeti işlediğini söylediği öğrenildi.
İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

DİLAN ÖZDEMİR’İN ARDINDAN ÖLDÜRÜLEN GENCİN KATİLLERİ ARANIYOR

Bu arada, Dilan Özdemir’in öldürülmesinden yaklaşık 3 saat sonra erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Selam Şenci’nin (26), merkez Seyhan ilçesi Kuruköprü Mahallesi’ndeki bir alışveriş merkezinin otoparkında darbedilerek ve bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili soruşturma sürüyor.

Polis ekipleri, kimlikleri henüz tespit edilemeyen 2’si kadın 5 kişiyi yakalamak için geniş kapsamlı araştırma başlattı.

OLAYLARIN GEÇMİŞİ

Anadolu Mahallesi’nde 26 Şubat’ta, uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle tartıştığı kızı Dilan Özdemir’i sokakta bıçakla ağır yaralayan Turhan Özdemir kaçmış, polis ekiplerince olay yerinin yakınındaki bir sokakta yakalanmıştı. Ağır yaralanan Dilan Özdemir kaldırıldığı Yüreğir Devlet Hastanesinde ameliyata alınmış, yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirmişti.

Aynı gün maktul Dilan Özdemir’in erkek arkadaşı olduğu öne sürülen Selam Şenci de Kuruköprü Mahallesi’ndeki bir alışveriş merkezinin otoparkında ortak arkadaşları olduğu ileri sürülen 5 kişi tarafından darbedilerek ve bıçaklanarak öldürülmüştü.

Şüphelilerin, Şenci’yi kız arkadaşı Dilan Özdemir’in babası tarafından öldürülmesi olayına müdahale etmediği gerekçesiyle darbedip bıçakladıkları iddia edilmişti.
Şenci’nin hayatını kaybettiği olay otoparkın güvenlik kamerasınca kaydedilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x