Yanlışlıkla çöp kamyonuna atıldı, defalarca preslendi! ‘Son anda fark edildi…’

Hayatta kalmayı başaran, ancak ciddi yaralar alan 60 yaşındaki kadının çilesi, ancak çalışanlardan birinin onu aracın arkasında bulunan kamerada görmesiyle sona erdi.

Kadının çöp kutusuna nasıl düştüğü ve ne kadar süre içeride kaldığı bilinmezken, 29 Ocak günü 13.30 sularında Elliot Hastanesi‘ne götürülerek kırık kemikleri ve ciddi yaraları için tedavi altına alındığı bildirildi.

“KADIN EVSİZ DEĞİL”

Görgü tanıklarından biri olan, komşu Amanda Czzowitz, Boston 25 adlı yerel basın kuruluşuna yaptığı açıklamada kadın için, “Acı içindeydi. Tek duyduğunuz çığlıklardı” ifadelerini kullandı.

New Hampshire itfaiye şefi Ryan Cashin ise yerel basına demecinde, “Size kadının evsiz olmadığını söyleyebilirim, ancak neden orada olduğunu henüz bilmiyoruz” dedi.

Cashin, gizlilik kurallarına göre önceliğin, daha fazla detayı ortaya çıkarmadan evvel “kadının durumunu stabilize etmek” olduğunu söyledi.

İLK KEZ OLMUYOR…

LadBible’da yer alan bir habere göre, Avustralyalı bir kadın da gece dışarıda sarhoş olduktan sonra bir çöp kutusunun içinde sıkışıp kalmıştı.

Yoldan geçenler, kadının sarkan bacaklarını görebiliyordu ve çöp kutusunun yapısı gereği, dışarı çıkmak içine girmekten çok daha zordu.

Neyse ki birileri ona bu durumdan kurtulması için yardım etti, ancak görüntüler çoktan İnternette viral olmuştu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x